Blog

Tom, Miles Karakterini Yeni Filmde Görmek İstiyor

Tom, Miles Karakterini Yeni Filmde Görmek İstiyor


Tom, Miles Karakterini Yeni Filmde Görmek İstiyor

Tom Holland'ın yeni talebi çarpıcılıkta sınır tanımıyor. Aktör, "Miles Morales" karakterinin, yeni Örümcek Adam filmlerinde yer almasını, yani sinema perdesine taşınmasını istiyor. Peki bunun nesi garip? İlk kez 2011 yılında paralel bir evrende; Spider-Man rolüyle karşımıza çıkan Miles Morales, Peter Parker'ın, Yeşil Cin ve Kingpin tarafından öldürüldüğü bir ortamda Örümcek Adam olarak karşımıza çıktı. Yani aslında tek Örümcek Adam Peter Parker değil, Miles Morales de aslında Örümcek Adam evrenindeki diğer bir Örümcek Adam.

İki Spider-Man'in bulunduğu Earth-616'da Miles Morales ile yeniden karşılaşmıştık. Zira Morales, yok edilen evreninden dünyamıza geçiş yaptı. Kısacası Miles Morales karakteri, Peter Parker için ciddi bir tehdit. Oscar ödüllü Spider-Man: Into to Spider-Verse evreninde Morales çok beğenildi ve eleştirmenlerden de tam not almayı başardı.

Tom Holland, Miles Morales'in yeni Örümcek Adam evrenine katılması için tek şart koyuyor: Orijinal Spider-Man'e hiçbir şekilde zarar verilmeyecek. Peter Parker'a zarar verilmese dahi; bu Holland için rollerin paylaşılması anlamına geliyor.

Bu blog yazısı 3 ay önce yayınlandı.
Bugün Doğanlar
Reklam